ثبت نام در كلاس هاي خصوصي و نيمه خصوصي زبان كنكور دكتر هوشيار

ثبت نام در كلاس هاي خصوصي و نيمه خصوصي زبان كنكور دكتر هوشيار

ثبت نام در كلاس هاي خصوصي و نيمه خصوصي زبان كنكور دكتر هوشيار

به منظور افزايش مهارت داوطلبان گرامي در آزمون زبان كنكور، گروه آموزشي هوشيار ايده “تمركز بر هدف اصلي” را با تكيه بر استاندارد سازي مطالب مورد بحث و تمرين ها وتست زني هاي مربوطه ارائه نموده است. اصولا روش دكتر هوشيار بر ايده تمركز و تمرين فراوان بر نكات مهم و اصلي كنكوري كه مي تواند تاثير بسزايي در اخذ درصدهاي بالا و عالي داوطلبان گرامي داشته باشد، استوار است.

بنابراين از همان اولين جلسه، تحليل و پاسخ گويي تست هاي استاندارد بهمراه ارائه نكات و تكنيك هاي زدن اين گونه تست ها مورد توجه قرار مي گيرند. بدين ترتيب دانش آموزان گرامي به مرور افزايش مهارت و توانايي خود در پاسخ گويي به تست هاي زبان كنكور احساس مي نمايند. اين مطلب با اخذ آزمون هاي متوالي از حاضرين در جلسات بررسي و مشاهده مي شود.

درباره كلاس ها …

كلاس ها بر اساس آخرين بودجه بندي آزمون زبان كنكور برمامه ريزي شده و تاكيد بر بخش گرامر، لغات، كلوز تست و همچنين درك مطلب متناسب با قوت و ضعف دانش آموزان در هر يك از موارد فوق انجام مي پذيرد. البته مسلما موفقيت داوطلبان عزيز در درس زبان انگليسي به طور مستقيم با ميزان مطالعه و تلاش دروس و خصوصا افزايش دايره لغات ذهني مرتبط مي باشد. البته به منظور جلوگيري در اتلاف وقت بسيار پر ارزش داوطلبان در اين مقطع بسيار حساس كنكور، هدفمند سازي و جهت دهي مناسب مطالعات و تمربن هاي مربوطه و در نهايت زدن به هدف اصلي، از مهمترين چالش هاي اين دوره ها خواهد بود.

براي شركت در كلاسهاي خصوصي و نيمه خصوصي درس زبان كنكور دكتر هوشيار، كافي است با شماره ۰۹۹۰۱۰۳۱۶۲۹ تماس گرفته و يا با ارسال پيامك به شماره فوق، از برنامه و زمان بندي كلاس ها مطلع گرديد. البته نشكيل كلاس ها بصورت نيمه خصوصي (گروهي) در اولويت مي باشد.

در ضمن داوطلبان گرامي مي توانند براي دريافت مشاوره در مورد درس زبان انگليسي نيز با تنظيم وقت از طريق پيامك به همان شماره تماس حاصل نمايند.

 

 

با آرزوي موفقيت داوطلبان گرامي

گروه آموزشي دكتر هوشيار

ارسال یک نظربا اشتراک در گروه تلگرام از آخرین اخبار ما مطلع شوید.

شبکه های اجتماعی

تماس

شنبه تا چهارشنبه۲۱:۰۰ - ۰۹:۰۰
شماره تماس پخش تهران و شهرستان (ارسال رايگان براي شهر تهران): فروشگاه گل ریزان 02166968028

تماس

شنبه تا چهارشنبه۲۱:۰۰ - ۰۹:۰۰
شماره تماس پشتيباني علمي و فني :۰۹۹۰۱۰۳۱۶۲۹