دانلود فایل :

تست ها و پاسخ های تشریحی آزمون زبان كنكور رشته علوم تجربي سال ۹۷

در اين مجموعه، تست ها و پاسخ تشريحي درس زبان كنكور آزمون سراسري رشته علوم تجربي سال ۱۳۹۷ با قابليت دانلود رايگان براي شما داوطلبان عزيز بارگذاري مي گردد.

 ...البته
تاكيد مي گردد كه با توجه به مشابه بودن بودجه بندي و سطح سوالات زبان كنكور رشته هاي علوم تجربي، علوم رياضي، علوم انساني و حتي هنر، تمامي داوطلبان رشته هاي فوق مي توانند از آزمون هاي يكديگر براي تمرين استفاده نموده و مهارت خود را در آزمون اصلي زبان كنكور رشته خود بالا ببرند.

 ...فرمت نوشتاري
در ضمن فرمت نوشتاري و رنگ بندي اين نوشتار دقيقا مشابه فايل هاي موجود در نرم افزار زبان دكتر هوشيار انتخاب شده تا كاربران گرامي بتوانند نگرش مناسبي نسبت به مجموعه زبان كنكور هوشيار داشته باشند

 ...پيشنهاد ما
پيشنهاد مي گردد قبل از رجوع به پاسخ ها، سعي كنيد خودتان در زمان بيست دقيقه به سوالات پاسخ دهيد، سپس صحت جواب هايتان را با پاسخ هاي تشريحي ذكر شده كنترل و نقاط قوت و ضعف خود را شناسايي و توجه نماييد.

...توصيه ما براي زبان كنكور
با توجه به اينكه درس زبان انگليسي معمولا كمتر مورد توجه دانش آموزان قرار مي گيرد، با قدري تلاش و كوشش مي توانيد براحتي درصد خوب و رتبه خيلي خوبي در اين آزمون داشته باشيد. بنابراين با اختصاص زمان مناسب براي اين درس، رتبه كلي خود در آزمون كنكور ۹۹ را به طور قابل توجهي بهبود بخشيد!

 ...درباره بودجه بندي زبان كنكور
با توجه به ساختار بودجه بندي آزمون زبان كنكور، تسلط بر واژگان و همچنين نكات گرامري بسيار مهم مي باشد. سعي كنيد هر روز و حداقل نيم ساعت در روز را به مرور واژگان اختصاص دهيد.

همچنين، براي تسلط به تست هاي كلوز و درك مطلب، پيشنهاد مي شود حداقل ۸۰ تست كلوز و ۱۶۰ تست درك مطلب را مرور بفرماييد.

مجموعه تست هاي زبان كنكور هوشيار
با استفاده از پكيج مجموعه ۹۹ دوره تست هاي آزمون هاي زبان كنكور سال هاي قبل رشته هاي علوم تجربي، رياضي و انساني، مهارت و تسلط خود را بر پاسخ گويي به تست هاي واژگان، گرامر، كلوز و درك مطلب به نحو چشم گيري افزايش دهيد.

شايان ذكر است كه با استفاده از قابليت آزمون مجازي ۶۰ آزمون استاندارد در مجموعه فوق، قابليت سنجش ميزان پيشرفت خود را نيز به طور كاملا شفاف ارزياي مي نماييد.

با آرزوي موفقيت و بهروزي شما عزيزان

گروه آموزشي دكتر هوشيار