معرفی لوح فشرده (CD) زبان کنکور دکتر هوشیار

معرفی لوح فشرده (CD) زبان کنکور دکتر هوشیار

معرفی لوح فشرده (CD) زبان کنکور دکتر هوشیار

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان، در این نوشتار می خواهیم با معرفي لوح فشرده زبان كنكور دكتر هوشيار، توضیح بیشتری درباره محتویات و قابلیتهای اين CD زبان کنکور بدهیم.

البته در داخل وب سایت توضیحات کلی راجع به این نرم افزار و همچنين ویدئويي در مورد مرور مطالب گنجانده شده در این پکیج و نحوه کار با آن آورده شده، لیکن به منظور بیان جزییات بیشتر و بنا به درخواست تعدادی از داوطلبان گرامی، اقدام به نگارش این مقاله شده است.

 

ايده اصلي نرم افزار زبان كنكور هوشيار

ایده اساسی پدید آورنده این مجموعه، تجربه تدریس چند ساله زبان کنکور در زمینه تاثیر مستقیم تمرین تست های واقعی زبان کنکور بر افزایش چشمگیر درصد این درس در آزمون کنکور بوده است. اين ايده بر اصل “آموزش در حين تمرين” استوار است و امروزه در زمره پربازده ترين ايده هاي آموزشي دنيا بشمار مي رود.

 

محتويات نرم افزار

در یک دید کلی، بسته نرم افزار زبان کنکور هوشیار حاوی ۹۹ دوره تست های کنکور آزمون های سال های گذشته از سال ۱۳۷۶ تا کنون، در مجموع بيش از ۲۵۰۰ تست كاملا استاندارد، به همراه پاسخ های تشریحی و کلیدی تست ها، فايل حاوي خلاصه گرامر كنكور و همچنین، قابلیت انجام آزمون مجازی براي ۶۱ آزمون اخير زبان كنكور می باشد.

اين مجموعه براي افزايش مهارت داوطلبان گرامي در نحوه تست زني صحيح آزمون زبان كنكور و اخذ درصد بلاي ۸۰ در اين درس بسيار مفيد مي باشد.

 

داوطلباني كه مي توانند از اين مجموعه استفاده كنند …

با توجه به نزدیکی سطح سوالات زبان در آزمون کنکور، در این مجموعه هر سه رشته علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی هر دو نظام قديم و جديد گنجانده شده تا داوطلبین هر کدام از این رشته ها، بتوانند از تمامی مطالب آورده شده در CD استفاده نمایند. بنابراین، داوطلب هر رشته که باشید، نظام جديد يا نظام قديم، کل محتویات این مجموعه نرم افزاری برای شما کاربرد خواهد داشت و كمك قابل توجهي به افزايش درصد پاسخ هاي صحيح آزمون زبان كنكور شما خواهد نمود.

 

درباره گرامر …

در ضمن علاوه بر وجود پاسخ های کاملا تشریحی و شرح نکات گرامری، ترجمه لغات و همچنین ترجمه کل متن و پاسخ تست ها، فایلی حاوی خلاصه نکات گرامری پرکاربرد در تست های کنکور سالهای اخیر برای مطالعه بیشتر شما داوطلب گرامی آورده شده است. در شکل زير نمونه ای از پاسخ های تشریحی با فرمت قرارداده شده در این لوح فشرده آورده شده است.

 

فرمت نوشتاري ثابت …

توضیح اینکه در تمام آزمون های گنجانده شده در این CD، سعی شده است تا از فرمت ثابت رنگ بندی و نوشتاری برای آیتم های مختلف استفاده شود تا ضمن سهولت در مطالعه، از خستگی دهنی مرور مطالب جلوگیری به عمل آید.

 

زبان کنکور

صفحه اصلی نرم افزار

پس از اجرا نمودن نرم افزار، صفحه اصلی شامل پنجره های مربوط به کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد رشته های علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی، به همراه آیتم های مربوط به باز شدن فایل تست های اضافی کنکور دانشگاه آزاد سالهای قبل از سال ۸۸ و پاسخ های کلیدی مربوطه، و در نهایت درگاه فعال سازی نکات گرامری پرکاربرد مطابق شکل صفحه بعد باز می شود.

با انتخاب هریک از این پنجره ها و یا درگاه های ورود، صفحات جدید حاوی متون تست ها و پاسخ های مربوطه، و یا آزمون های مجازی گشوده می شوند.

 

 

با انتخاب هر یک از پنجره های مربوط به رشته های مندرج در صفحه اصلی، صفحه ای حاوی آزمون های مربوط به رشته فوق در سال های قبل، با قابلیت انتخاب متن تست، پاسخ تشریحی و یا آزمون مجازی هر یک از سال ها ظاهر خواهد شد:

 

قسمت متن و پاسخ تشريحي تست ها

با انتخاب هریک از آیکون های مربوط به متن تست ها، بعنوان نمونه آیکون “کنکور سراسری رشته ریاضی سال ۹۶“، متن تست مربوطه در صفحه جداگانه ای (مشابه شکل زیر) گشوده می شود.

 

زبان کنکور

 

متعاقبا با انتخاب آیکون مربوط به “پاسخ تشریحی” متناظر با آزمون فوق، صفحه مربوط به پاسخ تشریحی مطابق آنچه در ابتدای مقاله نشانداده شد، نمایش داده می شود.

اما توصیه اینجانب به داوطلبان عزیز این است که قبل از گشودن صفحات مربوط به متن و پاسخ تشریحی هر آزمون، آیکون “آزمون مجازی” را فعال نموده و میزان توانایی خود را در پاسخگویی به تست ها بسنجند. به اين ترتيب بعد از چند دوره آزمون مجازي، به ميزان افزايش مهارت و تسلط خود در پاسخگويي به تست هاي زبان كنكور پي خواهيد برد.

آزمون هاي مجازي

با توجه به اینکه آزمون های مجازی قرار داده شده در این پکیج، قابلیت کنترل زمان پاسخگویی و ارائه درصد پاسخ های صحیح را دارند، و از طرفی آزمون های قرارگرفته در این بسته همگی آزمون های کنکور واقعی سال های گذشته می باشند، پاسخ به این آزمون های مجازی می تواند بنحو غیر قابل باوری در افزایش توانایی و مهارت و مخصوصا سرعت تست زنی در آزمون اصلی زبان کنکور داوطلبان گرامی موثر باشد. نمونه ای از این آزمون های مجازی در اشکال صفحات بعد آورده شده است.

 

زبان کنکور

نمونه تست آزمون مجازي

 

زبان کنکور

 

زبان کنکور

واكنش نرم افزار به صحيح يا غلط بودن هر تست

 

زبان کنکور

 

زبان کنکور

خلاصه عملكرد داوطلب در انتهاي يك آزمون مجازي

 

زبان کنکور

 

پس از انجام آزمون…

همانگونه که مشاهده می گردد، مطابق شکل آخر، در هر زمان می توان با انتخاب گزینه Outline… خلاصه نتایج پاسخگویی به تست ها تا لحظه مورد نطر را مشاهده نمود.

همچنین پس از اتمام پاسخگویی به هر آزمون و مشاهده نتیجه و درصد پاسخ های صحیح، با انتخاب گزینه Review می توانید شرح کار خود در پاسخگویی به هر تست آزمون را ملاحظه بقرمایید. اين گزينه به شما كمك مي نمايد تا بيشتر روي نقاط ضعف خود در آزمون ها تمركز و تلاش نموده و بازدهي خود را آزمون به آزمون بيشتر نماييد.

 

پاسخ هاي كليدي …

در مورد تست ها و پاسخ های کلیدی مربوط به آزمون های دانشگاه آزاد سال ها قبل از ۸۸، با انتخاب هریک از آیکون های مربوطه صفحات مورد نظر قابل مشاهده اند. بعنوان نمونه در شکل زیر پاسخ کلیدی یکی از آزمون ها نشان داده شده است.

 

زبان کنکور

فايل نكات گرامري

در نهایت برای مطالعه نکات تستی گرامری، با انتخاب آیکون پایین صفحه مرور کلی مطالب گرامری ظاهر می شود. هر چند که در حین پاسخ تشریحی هر آزمون نیز، نکات فوق به طور مبسوط ذکر شده اند.

نمونه ای از این فایل در صفحه بعد آورده شده است.

 

زبان کنکور

 

 سفارش اين پكيج (۹۹ دوره آزمون) ….

  مجموعه  ۹۹ دوره ای زبان كنكور دكتر هوشيار (با قیمت ۵۰ هزار تومان) را می توانید از طریق كانال زبان كنكور ۱۴۰۰ هوشيار به آدرس                                     ( zabanenglishekonkoor@ ) ،  وب سایت دکتر هوشیار و یا فروشگاه هایی که شماره تماس آنها در اينجا ذکر گردیده، خریداری نمایید:

  فروشگاه كتاب گلريزان  (ميدان انقلاب)            ۰۲۱۶۶۹۶۸۰۲۸

 مركز پخش شماره ۲   (ميدان انقلاب)                         ۰۲۱۶۶۹۶۸۸۹۶

 

همچنين می توانيد با ارسال عكس فیش واریزی  به مبلغ ۶۵ هزار تومان  (با احتساب هزينه ارسال) به شماره کارت

۶۳۶۲ ۱۴۱۰ ۸۴۱۶ ۷۹۳۲

بانک آینده بنام آقای سیامك هوشیار, بهمراه نام و آدرس کامل به تلگرام يا واتس آپ به شماره

۰۹۱۲۱۰۳۱۶۲۹

پکیج CD مجموعه فوق را دریافت نمایيد. مجددا تاكيد مي شود كه اين مجموعه كاملترين محصول گروه آموزشي هوشيار براي زبان كنكور علي الخصوص در دوران جمع بندي مي باشد.

 

با آرزوی موفقیت و عالی شدن در آزمون زبان کنکور

گروه آموزشی دکتر هوشیار

ارسال یک نظربا اشتراک در گروه تلگرام از آخرین اخبار ما مطلع شوید.

شبکه های اجتماعی

تماس

شنبه تا چهارشنبه۲۱:۰۰ - ۰۹:۰۰
شماره تماس پخش تهران و شهرستان (ارسال رايگان براي شهر تهران): فروشگاه گل ریزان 02166968028

تماس

شنبه تا چهارشنبه۲۱:۰۰ - ۰۹:۰۰
شماره تماس پشتيباني علمي و فني :۰۹۹۰۱۰۳۱۶۲۹