چگونه آزمون زبان کنکور را عالی بزنیم؟

چگونه آزمون زبان کنکور را عالی بزنیم؟

چگونه آزمون زبان کنکور را عالي (بالاي ۹۰%) بزنيم؟

يكي از مهمترين دغدغه هاي داوطلبان در مورد درس زبان کنکور، پيدا كردن روشي براي اخذ درصد بالا و رتبه مناسب در اين آزمون مي باشد. با توجه به اينكه اغلب دانش آموزان مهارت لازم در تحليل تستهاي زبان کنکور را پيدا نمي كنند، اصولا با برنامه ريزي و مطالعه متناسب، احراز رتبه هاي بسيار خوب – حتي دو رقمي – در آزمون زبان کنکور بسيار محتمل مي باشد. روش گروه آموزشي دكتر هوشيار، ارتقاء رتبه درس زبان کنکور داوطلبان عزيز از ضعيف، متوسط و حتي خوب، به عالي است.

در اين راستا كافي است داوطلبان اهميت آزمون زبان کنکور را در بهبود رتبه كل خود درك نموده و در جهت يادگيري واژه ها، گرامر، و درك مطلب با تكيه بر مطالعه دروس دبيرستان و صد البته تمرين و ممارست بر آزمون هاي زبان کنکور سالهاي قبل، مهارت و تسلط خود در پاسخ به تستهاي اين درس را افزايش دهند.

طبيعي است كه صرف خواندن و حفظ نمودن واژه ها و نكات گرامري، راه حل مناسبي براي اخذ درصدهاي “عالي” در آزمون زبان کنکور نخواهد بود. چرا كه اگر به كاربرد اين واژگان و موارد دستور زبان در تست هاي با كيفيت و متون درك مطلب قوي مشابه آنچه در آزمون هاي زبان کنکور واقعي مورد استفاده قرار مي گيرند پرداخته نشود، بزودي از ياد رفته و در طبقه بندي مناسبي از ذهن جاي نمي گيرند.

به همين دليل در مجموعه نرم افزاري دكتر هوشيار، به ممارست بر مطالعه و حل بيش از ۹۰ دوره آزمون هاي زبان کنکور سنجش سالهاي قبل (از سال ۱۳۷۶ تاكنون) در رشته ها و آزمون هاي مختلف، بعنوان نكته كليدي عالي شدن در اين درس تاكيد مي نمايد.

در اين راستا، براي اكثر اين دوره ها امكان آزمون مجازي قرارداده شده تا دانش آموز فبل از مطالعه تفصيلي تستها و پاسخ هاي تشريحي، خود را در شرايط واقعي آزمون کنکور زبان فوق قرار داده و پس از كسب درصد و اطلاع از وضعيت خود، با مطالعه پاسخ تشريحي مربوطه به رفع موارد ضعف خود بپردازد.

به تجربه مدرس و پديد آورنده نرم افزار زبان کنکور هوشيار، ثابت شده است كه پس از انجام چندين تمرين آزمونهاي واقعي کنکور زبان دوره هاي مختلف، مهارت و تسلط داوطلب و در نتيجه تعداد و درصد تستهاي صحيح او به ميزان چشم گيري افزايش مي يابد.

بنابراين با استفاده از ۹۰ دوره آزمون زبان کنکور سالهاي قبل گنجانده شده در اين لوح فشرده، و تاكيد و مطالعه مجدد نقاط ضعف و تستهاي اشتباه پاسخ داده شده (كه در بخش Review نرم افزار براحتي قابل مشاهده است)، روند صعود به سمت قله “عالي شدن” در اين آزمون با سرعت قابل ملاحظه اي طي خواهد شد.

علاوه بر موارد فوق، روزانه مطالبي تحت عنوان “نكته تستي روز” در كانال زبان کنکور ۹۸ دكتر هوشيار قرار داده مي شود كه مطالعه اين نكات نيز بعنوان تمرين اضافي به داوطلبان گرامي پيشنهاد مي گردد.

در خاتمه به ذكر يك ضرب المثل خوب اسكاتلندي در مورد انتقال از شرايط موجود به شرايط عالي مي پردازيم:

Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done!

(هرگز) بخاطر خستگي از تلاش دست نكشيد، زماني متوقف شويد كه به مقصد رسيده باشيد!

 

با آرزوي عالي شدن زبان کنکور داوطلبين گرامي!

گروه آموزشي دكتر هوشيار

کنکور زبان

با اشتراک در گروه تلگرام از آخرین اخبار ما مطلع شوید.

شبکه های اجتماعی

تماس

شنبه تا چهارشنبه۲۱:۰۰ - ۰۹:۰۰
شماره تماس پخش تهران و شهرستان (ارسال رايگان براي شهر تهران): فروشگاه گل ریزان 02166968028

تماس

شنبه تا چهارشنبه۲۱:۰۰ - ۰۹:۰۰
شماره تماس پشتيباني علمي و فني :۰۹۹۰۱۰۳۱۶۲۹